Про УКРЛІТ.ORG

Заборонені ігри

C. 2

Покальчук Юрій Володимирович

Твори Покальчука
Скачати текст твору: txt (272 КБ) pdf (220 КБ)

Calibri

-A A A+

«Вона — мати моїх дітей! — заявив він, — і цим все сказано».

Що буде насправді — далі невідомо, оскільки юний Ромео має неповні п’ятнадцять років, але на сьогодні юний батько глибоко впевнений, що вони після його повноліття житимуть разом.

Юний батько, циганського походження, був її учнем у школі, виявляв неабиякі здібності до малювання і музики, брав участь у шкільному театрі, яким керувала вчителька.

Враження від нього однак дивне. Як підкреслює наш кореспондент, хлопець на загал виглядає набагато дорослішим за себе і, схоже, що знає щось, чого ми не знаємо. Погляд його спрямований ніби всередину себе, але коли він дивиться просто вам в очі, то стає моторошно. Цей підліток справді дивний і незвичайний.

Вона знову вагітна, вже майже два місяці, і хоче зберегти дитину за будь-яких умов. Вона сказала, що щаслива мати від нього ще одну дитину і що це послано їй Богом».

 

Коли я прочитав ию замітку в газеті, вона просто прибила мене неприкритою абсурдністю бутnя. Історія — мамо ховайся — просто зашибись! Отакий гівнюк малий, мало того, що трахав дорослу тітку, ще й дітей їй настругав! Ну треба ж!

Але бляха-муха, чому ця жінка могла піти на такий зв’язок, і що її так сильно зв’язало з цим пацаном, який став батьком її дітей! Щось тут було не так, щось мене заінтригувало так, що мені захотілося з’ясувати, що ж було далі у всій цій історії, і що сталося насправді, і чому сталося власне так? Власне це мене й доставало — чому?

Вован (таке поганяло в нього лишилось ще зі шкільної лави), а в публічному світі Володя Швидкий, мій колега і напарник no відділу у нашій славній газеті «ВВ», так ми круто називали наші «Волинські відомості», знаючи, що я вже зацікавлений цією темою, порадив мені пошукати матеріали на таку тему в Інтернеті.

Я поставив на пошук в інтернеті про жінок, які зваблюють неповнолітніх хлопців, і, на своє диво, виявив кілька десятків таких історій. I це лиш тих випадків, коли за тих чи інших умов, історія стала явною, і жінку притягали до кримінальної відповідальності.

Mother-son sex: California woman again pregnant bv teenage foster son.
Mother-son sex: Mother marries teenage foster son.
Woman charged with unlawful sexual contact with 14-vear-old bov at church.
Young bov sex: woman accused of having sex with two young boys.
Sixth-grade teacher faces seven years for sex with bov.
Sixth-grade teacher sentenced for sex with bov.
Teacher pregnant again, apparently bv her 14-vear-old Ipver.
Woman pleads guilty to having sex with bov.
Woman sentenced for corruption of minor.
Pupil charged with teacher rape.
Woman charged with raping bov for five years. Young boy sex: Woman charged with raping bov. Coach pregnant in sex case-Teacher-Student Sex: Woman charged with raping teen. Woman allegedly had affair with student. Woman sentenced to life in prison for sex with her son. Woman accused of having sex with boy
N. Carolina stepmon sentenced, gives birth to child fathered bv stepson. 14.
Woman sentenced for sex with boy.
Woman allegedly had affair with student.
Woman sentenced for engaging in sexual intercourse with bov of 13.
Ex-teacher leaving to await appeal.
Woman alleges rape, but is found guilty of sex with bov of fifteen-Pregnant grandmother held on teen sex charges. Female teachers accused of having sex with students. Woman sentenced for sexually assaulting nephew. Woman jailed for sex with bov. Woman jailed for sex with bov — part 2
22-vear-old woman allegedly having sex with 16 and 17 year old students.
Woman sentenced in sex-abuse case.
Teen sex: Wife caught in act with teen bov.
28-vear-old Michigan woman and 13-year-old bov claim thev love each other and want to marry.
Woman admits having sex with teen bov. Woman charged again in sex case-Woman accuses bov of rape, but gets 9 years for child molestation-Woman reports rape to police, but is then charged in rape of bov. 12.
Prosecutors sav teacher seduced teenage bovs. Mother of five charged in teen sex case-Woman charged with rape of her 13 year old brother. Woman sentenced to probation for sex with student.

Розуміючи, що англійською мовою слово «студент» означає «учень», тобто той, хто вчиться, я побачив, що багато з цих жінок були вчительками або наглядали за дітьми. Що ж воно таке? Чому? — знову задавав я собі питання.

Після деяких пошуків відповіді я натрапив на біографію славетного індійця Ганді, який завжди у мене викликав подив своєю діяльністю. Я про нього знав мало, але пам’ятаю, що він їздив ускрізь із козою, молоко тільки якої і пив, і що організував на цілий світ знамените «непротивлення злу насильством», і за це якийсь поц його убив. I ще того Ганді любив Толстой і теж проповідував те саме.

Це теж мені Вован підсунув, хіхікаючи, ідо, може, твій герой колись буде Ганді, — і коли той Вован все встигає читати. Він каже, правда, що йому хтось сказав, а він не полінився і взяв у того чувака на день книжку. Я з того всього виписав собі цитату.

Покальчук Ю. В. Заборонені ігри: Повісті / Худож.-оформлювач І. В. Осипов. — Харків: Фоліо, 2005. — 222 с. — С. 3-124.
 
 
вгору