Про УКРЛІТ.ORG

Правила

Загальні положення та умови користування УКРЛІТ.ORG

Дата останнього оновлення: 17 квітня 2014 р.

Ласкаво просимо до УКРЛІТ.ORG!

Дякуємо, що користуєтеся нашою Бібліотекою.

Користуючись Бібліотекою, її окремими Розділами чи її окремим функціоналом (надалі – «Послугами»), ви приймаєте ці правила. Саме тому радимо ознайомитись з ними.

Користування нашими Послугами

Не зловживайте нашими Послугами. Зокрема, не перешкоджайте роботі Розділів і не намагайтеся отримати до них доступ за допомогою методів, які не відповідають наданим нами інтерфейсам і вказівкам. Нашими Розділами можна користуватися лише в дозволених Конституцією та законами України межах, включно з чинними Законами України «Про бібліотеки і бібліотечну справу» вiд 27.01.1995 N 32/95-ВР, «Про авторське право і суміжні права» N 3792-XII від 23 грудня 1993 р. та ін.

Ми можемо призупинити чи припинити надання вам Послуг у випадку недотримання вами наших положень і умов або політики, а також під час розгляду ваших імовірних зловживань.

Користування нашими Послугами не надає вам жодних прав інтелектуальної власності щодо наших Розділів чи вмісту, доступ до якого ви отримуєте. Ви можете використовувати вміст, отриманий із наших Розділів, виключно з дозволу його власника або в інших дозволених законодавством межах.

Частина відображеного в наших Розділах вмісту не належить УКРЛІТ.ORG. Відповідальність за такий вміст несуть виключно автори чи правовласники. Ми можемо перевіряти вміст з метою визначення того, чи не порушує він вимог законодавства або нашої політики. Також ми можемо видаляти вміст або відмовлятися його публікувати, якщо у нас є обґрунтовані підстави вважати, що він порушує наші правила чи є незаконним. Однак це не обов’язково означає, що ми перевіряємо вміст, тому не слід припускати, що ми це робимо.

У зв’язку з вашим користуванням Розділами ми можемо надсилати вам оголошення, адміністративні повідомлення й іншу інформацію. Ви можете відмовитися від деяких із таких повідомлень.

Деякі з наших Розділів доступні на мобільних пристроях. Не використовуйте такі Розділи, якщо вони відволікають вас і заважають дотримуватися правил дорожнього руху чи правил техніки безпеки.

Ваш обліковий запис УКРЛІТ.ORG

Для користування певними Розділами вам знадобиться обліковий запис УКРЛІТ.ORG. Ви можете створити власний обліковий запис УКРЛІТ.ORG самостійно або його може призначити вам адміністратор мережі, наприклад, за місцем вашого працевлаштування чи навчання.

Щоб захистити свій обліковий запис УКРЛІТ.ORG, зберігайте пароль у секреті. Ви несете відповідальність за дії, які виконуються у вашому обліковому записі УКРЛІТ.ORG або через нього. Намагайтеся не використовувати свій пароль у програмах сторонніх розробників. Якщо ви дізнаєтеся про несанкціоноване використання свого пароля чи облікового запису – повідомте про це нам.

Конфіденційність і захист авторських прав

Під час користування Розділами та обробки ваших особистих даних, ми захищаємо вашу конфіденційність. Користуючись нашими Розділами, ви дозволяєте УКРЛІТ.ORG використовувати такі дані відповідно до нашої політики конфіденційності.

Ми реагуємо на повідомлення про ймовірні порушення авторських прав і припиняємо дію облікових записів багаторазових порушників відповідно до внутрішньої процедури та законів України.

Правила дотримання авторських прав на літературні твори та окремі роз’яснення до них знаходяться на сторінці авторських прав.

Ваш вміст у наших Розділах

У деяких із наших Розділів можна завантажувати, подавати, зберігати, надсилати або отримувати вміст. Ви зберігаєте за собою будь-які права інтелектуальної власності на такий вміст. Одним словом, усе, що належить вам, залишається у вашій власності.

Завантажуючи, подаючи, зберігаючи, надсилаючи або отримуючи вміст у наших Розділах або через них, ви надаєте Бібліотеці (і нашим партнерам) визнану в усьому світі ліцензію на використання, розміщення, зберігання, копіювання, зміну, повідомлення, публікацію, публічне відтворення й відображення та поширення такого вмісту, а також створення похідних матеріалів на його основі (як-от отриманих у результаті перекладу, адаптації чи інших внесених нами змін з метою кращої сумісності вашого вмісту з нашими Послугами, статистичний аналіз та ін.). Надані в рамках такої ліцензії права застосовуються лише з метою забезпечення роботи, рекламування й удосконалення наших Послуг, а також для розробки нових. Ця ліцензія залишатиметься чинною, навіть якщо ви припините користування нашими Послугами. Переконайтеся, що ви володієте всіма потрібними правами на надання нам такої ліцензії для будь-якого вмісту, поданого вами в наші Розділи.

Наші автоматизовані системи аналізують ваш вміст. Цей аналіз проводиться під час надсилання, отримання та зберігання вмісту.

Якщо у вас є обліковий запис на УКРЛІТ.ORG, ми можемо показувати ім’я й фотографію вашого профілю та дії, які ви виконуєте на сторінках Бібліотеки або програмах сторонніх розробників, під’єднаних до облікового запису (як-от оцінки +1, ваші відгуки й коментарі), у наших Розділах.

Зміна та припинення роботи Розділів чи окремих послуг

Наші Розділи постійно змінюються й удосконалюються. Ми можемо додавати або видаляти певні функціональні можливості чи функції, а також призупиняти або повністю припиняти роботу Розділів чи всієї Бібліотеки разом.

Ми вважаємо, що ваші дані (дані внесені до особистого кабінету користувача) є вашою власністю, а збереження вашого доступу до них – важливою умовою. У разі припинення надання послуг доступу до них, ми намагатимемося (якщо це обґрунтовано можливо) заздалегідь попередити вас про це та надати вам можливість видалення своєї інформації.

Наші гарантії та застереження

Ми створюємо Розділи відповідно нашого рівня умінь і турботи, і сподіваємося, що ви залишитеся задоволені, користуючись ними. Однак є певні речі, які ми не можемо гарантувати в наших Розділах.

НАПРИКЛАД, МИ НЕ НЕСЕМО ЖОДНИХ ЗОБОВ’ЯЗАНЬ ЩОДО ВМІСТУ В РАМКАХ СЛУЖБ, ПЕВНИХ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ СЛУЖБ, ЇХ НАДІЙНОСТІ, ДОСТУПНОСТІ АБО ЗДАТНОСТІ ЗАДОВОЛЬНЯТИ ВАШІ ПОТРЕБИ. СЛУЖБИ НАДАЮТЬСЯ НАМИ «ЯК Є».

Відповідальність за наші Розділи

У ЖОДНОМУ ВИПАДКУ МИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ВТРАЧЕНІ ВИГОДУ, ДОХОДИ ЧИ ДАНІ, ФІНАНСОВІ ЗБИТКИ АБО НЕПРЯМІ, ФАКТИЧНІ, ПОБІЧНІ ЧИ ШТРАФНІ ЗБИТКИ.

Комерційне використання наших Розділів

У разі користування нашими Розділами від імені компанії така компанія приймає ці умови. Вона зобов’язуєтеся захистити Бібліотеку, її працівників і агентів від будь-яких претензій, судових процесів або позовів, що виникають або якимось чином пов’язані з користуванням цими Розділами чи порушенням цих умов, зокрема, від відповідальності чи витрат унаслідок будь-яких позовів, втрат, збитків, судових процесів, судових рішень, судових витрат й оплати послуг адвокатів, або відшкодувати вищезазначене.

Про ці Умови

Ми можемо змінювати ці чи будь-які додаткові умови, що стосуються певного Розділу, наприклад, з метою відображення змін у законодавстві чи в самому Розділі. Слід регулярно переглядати ці умови. На цій сторінці ми повідомлятимемо про внесення змін у поточні умови, без будь-якого додаткового обов’язкового оповіщення наших користувачів про такі зміни. Зміни не матимуть зворотної сили та почнуть діяти не раніше ніж через чотирнадцять днів після їх публікації. Однак зміни, які стосуються нових функцій Розділу, чи зміни, внесені з правових причин, починатимуть діяти негайно. Якщо ви не погоджуєтеся зі зміненими умовами користування Розділом, необхідно припинити ваше користування таким Розділом.

Ці умови регулюють відносини між вами та Бібліотекою.

Якщо ви порушили ці умови, однак ми не вжили негайних заходів, це не означає, що ми відмовляємося від певних прав, які можемо мати (наприклад, права вживати відповідних заходів у майбутньому).

Якщо певне положення припиняє діяти, це не впливає на будь-які інші положення цього документа.

До будь-яких спорів, що виникають із цих умов або пов’язані з ними чи Розділами, застосовується законодавство України. Усі претензії, що виникають із цих умов або пов’язані з ними чи Розділами, будуть розглядатися виключно в тому суді, який обере сторона Бібліотеки, і ви та УКРЛІТ.ORG погоджуєтеся на персональну юрисдикцію таких судів.

Для того, щоб отримати інформацію про те, як можна зв’язатися з УКРЛІТ.ORG, завітайте на нашу сторінку контактів.

вгору